Obwieszczenia

Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy w Kruklankach

herb województwa warmińsko-mazurskiego Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy w Kruklankach
logo bip gov
Obwieszczenia

Obwieszczenia

#Data PublikacjiTytułKategoriaStatus
 
106-08-2026Obwieszczenie z dnia 6.08.2026 r., o wydaniu decyzji nr 6/2026 o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na "Budowie 11 budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz 11 budynków gospodarczych na działce o numerze geod. 47 obręb Żywy, gmina Kruklanki". PPN.6220.6.2026ObwieszczeniaAktualny
205-08-2026Obwieszczenie z dnia 5.08.2026 r., o możliwości zapoznania się z dokumentacją sprawy przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na "Budowa studni do poboru wody podziemnej dla potrzeb gminnego ujęcia w Brożówce, gm. Kruklanki". PPN.6220.8.2026ObwieszczeniaAktualny
305-08-2026Obwieszczenie z dnia 5.08.2026 r., o możliwości zapoznania się z dokumentacją sprawy przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na "Budowie 67 budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz 58 budynków gospodarczych na działce o numerze geod. 359/14, 359/30, 355 obręb Sołtmany, gmina Kruklanki". PPN.6220.7.2026ObwieszczeniaAktualny
424-07-2026Obwieszczenie z dnia 24.07.2026 r., o wydaniu decyzji ICP.1.2026 w sprawie "budowy linii kablowej niskiego napięcia nN 0,4 kV na działkach ewidencyjnych nr 313/20, 422, 421/4, 421/3, 420, 421/1, 419/2, 419/22, 419/13, 419/22, obręb geod. 1 Kruklanki". PPN.6733.1.2026ObwieszczeniaAktualny
503-07-2026Obwieszczenie z dnia 3.07.2026 r., o możliwości zapoznania się z dokumentacją sprawy przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na "Budowie 11 budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz 11 budynków gospodarczych na działce o numerze geod. 47 obręb Żywy, gmina Kruklanki". PPN.6220.6.2026ObwieszczeniaAktualny
630-06-2026Obwieszczenie z dnia 18.06.2026 r., o wydaniu decyzji kończącej postępowanie o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na "Budowie budynku obory na 68 DJP w ramach istniejacego gospodarstwa rolnego, połozonej w obrębie geod. Możdżany, gmina Kruklanki". PPN.6220.4.2025ObwieszczeniaAktualny
718-06-2026Obwieszczenie z dnia 17.06.2026 r., o wydaniu decyzji kończącej postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na "Budowie 29 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących wraz z drogą wewnętrzną i niezbędną infrastrukturą techniczną na działkach o numerach geod. 419/2, 419/7, 419/9, 419/10, 419/12 - 17, 419/20 - 28, obręb Kruklanki, gmina Kruklanki". PPN.6220.5.2026ObwieszczeniaAktualny
818-06-2026Obwieszczenie z dnia 17.06.2026 r., o wydaniu decyzji kończacej postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na "Budowie dwudziestu trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych na dz. nr geod. 61/28 obręb Żywki, gmina Kruklanki". PPN.6220.3.2026ObwieszczeniaAktualny
929-05-2026Obwieszczenie z dnia 29.05.2026 r., o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na "Budowa 65 budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz 56 budynków gospodarczych na dz. nr geod. 359/14, 359/30 oraz 355 obręb Sołtmany, gmina Kruklanki". PPN.6220.7.2026ObwieszczeniaAktualny
1022-05-2026Obwieszczenie z dnia 22.05.2026 r., o możliwości zapoznania się z dokumentacją sprawy przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na "Budowie 29 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących wraz z drogą wewnętrzną i niezbędną infrastrukturą techniczną na działkach o numerach geod. 419/2, 419/7, 419/9, 419/10, 419/12 - 17, 419/20 - 28, obręb Kruklanki, gmina Kruklanki". PPN.6220.5.2026ObwieszczeniaAktualny
1122-05-2026Obwieszczenie z dnia 22.05.2026 r., o możliwości zapoznania się z dokumentacją sprawy przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na "Budowie budynku obory na 68 DJP w ramach istniejacego gospodarstwa rolnego, połozonej w obrębie geod. Możdżany, gmina Kruklanki". PPN.6220.4.2025ObwieszczeniaAktualny
1212-05-2026Obwieszczenie z dnia 12.05.2026 r., o możliwości zapoznania się z dokumentacją sprawy przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na "Budowie dwudziestu trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych na działce o numerze geod. 61/28 obręb Żywki, gmina Kruklanki". PPN.6220.3.2026ObwieszczeniaAktualny
1307-05-2026Obwieszczenie z dnia 7.05.2026 r., o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na "Budowa 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz 12 budynków gospodarczych na dz. nr geod. 47 obręb Żywy, gmina Kruklanki". PPN.6220.6.2026ObwieszczeniaAktualny
1428-04-2026Obwieszczenie z dnia 28.04.2026 r., o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na "Budowa 29 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących wraz z drogą wewnętrzną i niezbedną infrastrukturą techniczną na dz. nr geod. 419/2, 419/7, 419/9, 419/10, 419/12, 419/13, 419/14, 419/15, 419/16, 419/17, 419/20, 419/21, 419/22, 419/23, 419/24, 419/25, 419/26, 419/27, 419/28 obręb Kruklanki, gmina Kruklanki". PPN.6220.5.2026ObwieszczeniaAktualny
1522-04-2026Obwieszczenie z dnia 22.04.2026 r., o wydaniu decyzji nr 1/2026 w sprawie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na "Budowie osiemnastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych na działce o numerze geod. 61/26 obręb Żywki, gmina Kruklanki". PPN.6220.1.2026ObwieszczeniaAktualny
1615-04-2026Obwieszczenie z dnia 14.04.2026 r., o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na "Budowie dwudziestu dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz dwudziestu dwóch budynków gospdarczychna dz. nr geod. 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481 obręb Żabinka, gmina Kruklanki". PPN.6220.4.2026ObwieszczeniaAktualny
1730-03-2026Obwieszczenie z dnia 30.03.2026 r., o możliwości zapoznania się z dokumentacją sprawy przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na "Budowie osiemnastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych na działce o numerze geod. 61/26 obręb Żywki, gmina Kruklanki". PPN.6220.1.2026ObwieszczeniaAktualny
1825-03-2026Obwieszczenie z dnia 24.03.2026 r., o wydaniu decyzji kończącej postępowanie w sprawie wydania decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na "Budowa linii kablowej nN 0,4kV do zasilania dz. nr 419/7, 419/9, 419/14, 419/17-19, 419/22, 419/25 na terenie działek o numerze geod. 313/40, 422, 421/4, 421/3, 420, 421/1, 419/2, 419/22, 419/13 obręb Kruklanki, gmina Kruklanki". PPN.6733.2.2025ObwieszczeniaAktualny
1904-03-2026Obwieszczenie z dnia 4.03.2026 r., o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na "Budowie dwudziestu trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych na dz. nr geod. 61/28 obręb Żywki, gmina Kruklanki". PPN.6220.3.2026ObwieszczeniaAktualny
2024-02-2026Obwieszczenie z dnia 24.02.2026 r., o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na "Budowie ośmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz ośmiu budynków gospodarczych dz. nr geod. 453/15, 453/18, 453/19, 453/20 obręb Kruklanki, gmina Kruklanki". PPN.6220.2.2026ObwieszczeniaAktualny
Wyświetlone 1-20 z 52 rekordów.

Szanujemy Twoją prywatność

Serwis Biuletynu Informacji Publicznej przetwarza dane w celach wynikających z funkcjonowania Serwisu oraz używa „ciasteczek” tj. plików „Cookies” w celach statystycznych i funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować serwis do potrzeb osób go odwiedzających. Każdy odwiedzający ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce samodzielnie, dzięki czemu żadne informacje nie będą przez nas zbierane lub może kontynuować przeglądanie Serwisu akceptując stosowanie plików „Cookies”. Jednocześnie informujemy, iż szczegółowe informacje na temat tego czym są „ciasteczka” i jak je wyłączyć można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Zgody na przetwarzanie danych
Zamknięcie tego okna jest równoważne z akceptację wybranych zgód.

Dostosuj wygląd strony

Wybierz tryb motywu
Wybierz kolor motywu
Wybierz rozmiar tekstu
Aby lepiej dopasować rozmiar strony skorzystaj w przeglądarce z opcji powiększania za pomocą kontrolek znajdujących się w ustawieniach lub za pomocą skrótu klawiaturowego Ctrl − / Ctrl +.