WYKAZ Komisji Stałych Rady Gminy Kruklanki 2018 - 2023

Polityka cookies

Serwis Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przetwarza dane w celach wynikających z funkcjonowania Serwisu oraz używa „ciasteczek” tj. plików „Cookies” w celach statystycznych i funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować serwis do potrzeb osób go odwiedzających. Każdy odwiedzający ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce samodzielnie, dzięki czemu żadne informacje nie będą przez nas zbierane lub może kontynuować przeglądanie Serwisu akceptując stosowanie plików „Cookies”. Jednocześnie informujemy, iż szczegółowe informacje na temat tego czym są „ciasteczka” i jak je wyłączyć można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Polityka Prywatności

Skoczek

Skocz do Wyszukiwarki Skocz do Menu Głównego Skocz do Głównej Zawartości
herb Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy w Kruklankach
Komisje Rady Gminy
Wersja z dnia

WYKAZ Komisji Stałych Rady Gminy Kruklanki 2018 - 2023

RADA GMINY KRUKLANKI - VIII KADENCJA 2018-2023

WYKAZ CZŁONKÓW KOMISJI

 

Komisja rewizyjna

 

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko

 

1

Grażewicz Barbara

Przewodnicząca

Komisji

2

Burzyńska Marta

Z-ca Przewodniczącej Komisji

 

3

Baniewski Mariusz

Członek Komisji

 

4

Bartczak Izabela

Członek Komisji

 

5

Soroń Bożena

Członek Komisji

 

 

 

Komisja skarg, wniosków i petycji

 

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko

 

1

Chmielewski Wojciech

Przewodniczący Komisji

 

2

Burzyńska Marta

Z-ca Przewodniczącego Komisji

 

3

Kuczyńska- Andrzejczyk Malwina

Członek Komisji

 

 

 

Komisja budżetowo- gospodarcza

 

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko

 

1

Małyj Mirosław

Przewodniczący Komisji

 

2

Grażewicz Barbara

Z-ca Przewodniczącego Komisji

 

3

Bazylewicz Mirosław

Członek Komisji

 

4

Chmielewski Wojciech

Członek Komisji

 

5

Kamińska Monika

Członek Komisji

 

6

Żygałło Tomasz

Członek Komisji

 

7

Żytliński Zbigniew

 

Członek Komisji

 

 

 

Komisja oświaty, kultury i turystyki

 

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko

 

1

Bartczak Izabela

Przewodnicząca

Komisji

2

Kuczyńska- Andrzejczyk Malwina

Z-ca Przewodniczącej Komisji

 

3

Baniewski Mariusz

Członek Komisji

 

4

Przyłucka Tamara

Członek Komisji

 

5

Soroń Bożena

Członek Komisji

 

6

Sulej Dorota

Członek Komisji